Maloplošná tlač

Radi vám poradíme pri výbere, navrhneme aj vyrobíme rôzne propagačné či prezentačné materiály menších rozmerov. Predstavte svoje produkty alebo služby, oznámte svetu vašu najnovšiu ponuku a dôstojne reprezentujte. Robte to správne a efektívne.

Vizitky

Začína sa nimi každé stretnutie a predstavuje každého z nás, a to bez ďalších slov. Sú nevyhnutné na prvé obchodné stretnutie. Rozmermi malé, ale priestorné na všetky dôležité informácie o Vás.

Vyberte si jeden z dvoch dostupných formátov: 85×55 mm alebo 90×50 mm. Vizitky tlačíme štandardne na kriedový 350 g papier alebo na niektorý z rôznych dekoratívnych papierov. V našej ponuke nájdete papiere metalízové, saténové, štruktúrované, farebné,… Pri tlači na kriedový papier možno zušľachtiť vizitky matnou alebo lesklou lamináciou príjemnou aj na dotyk, a to jednostranne aj obojstranne.

Pozvánky

Pozvánky informujú nielen o momentoch, ktoré chcete zdieľať so svojimi blízkymi, ale aj o zaujímavých spoločenských akciách. Všetky stretnutia si zaslúžia zodpovedajúce pozvanie, a preto pokiaľ máte záujem vieme Vám vytvoriť pozvánku na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Najčastejšie sa vytvárajú v týchto štyroch formátoch A6 na výšku a ležato, alebo DL formát na výšku a ležato. Pozvánky pri tlači na kriedový papier možno zušľachtiť matnou alebo lesklou lamináciou príjemnou aj na dotyk, a to jednostranne a aj obojstranne, takto môžete zdôrazniť ich jedinečnosť. V našej ponuke nájdete papiere metalízové, saténové, štruktúrované, farebné…

pozvánka

Plagáty

Sú to neodmysliteľné produkty z oblasti reklamy. Sú dobre viditeľné a veľmi efektívne. Je ideálny ako reklamné oznámenie a originálny dizajn mu môže ešte viac podporiť Vašu akciu. Môžete si vybrať z jedenástich najbežnejších veľkostí – od A3 až po XXL (1090×1530 mm). Plagáty tlačíme na kvalitný kriedový alebo ofsetový papier.

Najčastejšie sa stretávame v našom okolí s filmovými plagátmi, s plagátmi, ktoré propagujú napr. koncerty, futbalové zápasy či iné kultúrne a športové akcie a v neposlednom rade volebné plagáty.

Brožúry

Zabezpečujeme tlač brožúr pre firmy. Brožúra je najvšestrannejšiu formou prezentácie Vašej spoločnosti. Na veľtrhoch a verejných prezentáciách mizne zo stánkov, ako sa stihnete rozhliadnuť. Niet divu, že dobre pripravený katalóg sa stáva na dlhú dobu praktickým a pohotovým pomocníkom Vašich zákazníkov pri výbere produktov a služieb. Preto sa vyplatí do tlače firemných katalógov investovať.

Tlačíme a skladáme katalógy so šitou väzbou, krúžkovou a lepenou. So šitou väzbou (V1) môžu mať od ôsmich až do niekoľko strán.

brožúra

Letáky

Leták je najefektívnejšia a najlacnejšia forma reklamy. Objednajte si tlač letákov v modernej online tlačiarni! Vďaka letákom uskutočníte akúkoľvek reklamnú akciu a informujete svojich klientov o nových produktoch a službách. Ak chcete vytlačiť viacej informácií, zvoľte skladané letáky. Spravte na klienta ten správny dojem – nechajte si vytlačiť letáky na kriedový papier vysokej kvality.

Ponúkame najpopulárnejšie formáty reklamných letákov a tiež originálne štvorcové letáky (120×120 mm a 200×200 mm). Na výber máte tieto gramáže: 130, 170, 250 a 350 g a tiež jednostrannú alebo obojstrannú potlač.

Foldre (zložky, zakladače)

Zložka na dokumenty je charakteristickou súčasťou každej kancelárie a je skvelý organizátor práce. Je to skromný a nenahraditeľný pomocník. Môžete uchovať dokumenty alebo ich elegantným spôsobom odovzdáte svojmu partnerovi na obchodnej schôdzke. Dôležité plány, ponuky, cenníky a ďalšie výtlačky v nich budú v bezpečí pred pokrčením a zašpinením.

Bočné krídelká zaisťujú, že dokumenty zo zložky nevypadnú. Na výber máte z troch vzorov krídeliek. V zložkách Economy nechýba ani výsek pre vizitky. Pripravte si vlastný grafický návrh a tlač zložiek si pohodlne objednajte u nás!

folder

Etikety

Potrebujete označiť svoje produkty, chystáte jedinečnú udalosť alebo sa chcete len pobaviť? Navrhneme alebo len vytlačíme plnofarebné etikety v podstate akéhokoľvek tvaru a už od jedného kusu, aby vyhovovali Vaším potrebám.

vysačka

Kalendáre so špirálou

Bohatstvo grafických projektov, ktoré môžete v tomto kalendári prezentovať je obmedzená len vašou predstavivosťou. Na výber máte štandardné formáty: B2, A2, A3 a A4, v ktorých pripravíte 12 +1 alebo 6 +1 listov podľa svojho vlastného návrhu. Kalendáre vo formátoch B2 a A3 je možné vytlačiť na výšku alebo šírku.

Kalendáre tlačíme na kvalitný kriedový papier 170 g a obal na 300 g alebo 350 g a možeme ho následne potiahnuť UV lakom, matnou alebo lesklou laminovaciou fóliou.

kalendár

SPRÁVNA a EFEKTÍVNA prezentácia vašej firmy

© 2017 Tlačíme pre Vás | Created by Marketing Art