Tlačíme pre vás

Pod značkou „TLAČÍME PRE VÁS“ nájdete reklamnú agentúru, grafické štúdio a digitálnu tlačiareň. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2010. Začínali sme ako COPY centrum a postupne sme rozšírili naše činnosti o grafické štúdio a ďalšie služby s tým spojené. Takto sme sa vypracovali na plnohodnotnú reklamnú agentúru s full servisom.

tlačiareň

Komplexné služby

Svojim zákazníkom poskytujeme viac, ako len obyčajné tlačiarenské služby. Postaráme sa o kompletný grafický návrh a dizajn vašej reklamy, jej vysokokvalitnú tlač, výrobu a samozrejme aj profesionálnu montáž presne podľa prianí zákazníka. Vždy hľadáme to optimálne riešenie.
klienti

Individuálny prístup

Každý náš klient je pre nás výnimočný, a preto je aj starostlivosť, ktorú mu venujeme výnimočná. Bez ohľadu na to, či sa jedná o medzinárodnú korporáciu, alebo ide iba o malý lokálny biznis, spravíme maximum pre naplnenie jeho očakávaní. Vytvárame si tak partnerov pre budúcu spoluprácu.
grafický tablet

Skúsený tím grafikov

Dali sme dokopy tím naozaj šikovných a skúsených grafikov, ktorí urobia pre váš úspech maximum. Pútavo a kreatívne spracujú každú tému, vytvoria presvedčivé riešenia a premenia ich do reklamy šitej vám na mieru. Ich práca prináša reálne výsledky, ktoré pomáhajú vašej značke naplniť svoj potenciál.

Sme hrdí na to, že môžeme pracovať pre niekoľko významných spoločností, ale aj napriek tomu pamätáme na naše skromné začiatky a našou prioritou je osobný prístup ku každému z našich partnerov bez ohľadu na to, či sa jedná o medzinárodnú korporáciu, alebo ide iba o malý lokálny biznis.

tím Tlačíme pre vás

SPRÁVNA a EFEKTÍVNA prezentácia vašej firmy

© 2017 Tlačíme pre Vás | Created by Marketing Art