onas-pozadie-1
Untitled-3
tlacimeprevas.sk

Vitajte v našej agentúre

Pod značkou „TLAČÍME PRE VÁS“ nájdete reklamnú agentúru, grafické štúdio a digitálnu tlačiareň. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2010. Začínali sme ako COPY centrum a postupne sme rozšírili naše činnosti o grafické štúdio a ďalšie služby s tým spojené. Takto sme sa vypracovali na plnohodnotnú reklamnú agentúru s full servisom.

0 360

spokojných klientov ročne

0 685

hotových projektov ročne

0 50

celosvetových partnerov

0 11

rokov budovania

produkty, ktoré ponúkame

Reklamné predmety

Hárková tlač

Veľkoplošná tlač

Grafické štúdio

Reklamné predmety

Vyberte si tie správne reklamné predmety na našom eshope.

Reklamné predmety sú dôležitou súčasťou pri budovaní imidžu na trhu. Dnes, viac ako predtým, tvorí obchod vzťah a dôvera. Každý vzťah, aj ten medzi Vami a Vaším klientom si vyžaduje patričnú pozornosť. Pri kontakte Vy – klient, vytvárajú práve reklamné predmety tú pozornosť, ktorá to vyjadrí za Vás. Sú zároveň príjemným dôvodom na osobné stretnutie a poďakovanie.

Hárková tlač

Vizitky, pozvánky, plagáty, letáky, brožúrky, atď.

Radi vám poradíme pri výbere, navrhneme aj vyrobíme rôzne propagačné či prezentačné materiály menších rozmerov. Predstavte svoje produkty alebo služby, oznámte svetu vašu najnovšiu ponuku a dôstojne reprezentujte. Robte to správne a efektívne.

Veľkoplošná tlač

Bannery, polepy, rollupy, vlajky, výklady, tabule

Ak chcete dosiahnuť veľké ciele, musíte konať veľké činy. Všetci predsa vieme, že na veľkosti záleží a čím viac vás bude vidieť, tým sa ľahšie dostanete do povedomia svojich budúcich zákazníkov. Rozbaľte to vo veľkom s našou veľkoplošnou reklamou.

Grafické štúdio

Dali sme dokopy tím naozaj šikovných a skúsených grafikov, ktorí urobia pre váš úspech maximum.

Pútavo a kreatívne spracujú každú tému, vytvoria presvedčivé riešenia a premenia ich do reklamy šitej vám na mieru. Ich práca prináša reálne výsledky, ktoré pomáhajú vašej značke naplniť svoj potenciál.

Zaujala Vás niektorá služba?
Neváhajte nás kontaktovať