Technológie

Využívame najmodernejšie technológie, ktoré sú ECO friendly a zároveň najrýchlejšie na trhu. Stroje vieme prispôsobiť akýmkoľvek vašim požiadavkám – určite nájdeme spoločne riešenie. Prezrite si, aké všetky tlačové stroje nájdete v našich priestoroch.

hp latex 330 printer

HP Latex 330 printer

64″ tlačiareň s kvalitou a nezávadnosťou interiérovej tlače, no s odolnosťou výstupov porovnateľnou s hard-solvetnými zariadeniami.

Nový typ atramentov a pridaný Latex Optimizer nielen zvyšujú rýchlosť tlače a schnutia, ale poskytujú i vyššiu UV odolnosť (živostnosť) výstupov a zároveň mechanickú odolnosť zhodnú s hard-solventnými tlačiarňami.

Graphtec FC8600 v šírke 160cm

Vysoká kvalita rezu, robustná stabilná konštrukcia, ktorá umožňuje rezať rýchlosťou až 1485 mm/s pri zrýchlení až 4G a presnosti 0,005 mm.

Je to výborný ploter na orezávanie u nás vytlačených motívov alebo farebných samolepiek do šírky 160 cm.

graphtec fc8600
laminator mistral 2100

Laminátor Mistral 2100

Nová generácia laminátorov MISTRAL ponúka neprekonaný výkon vo svojej cenovej kategórii! Maximálna laminovacia šírka zariadenia je 1650 mm a je možné laminovať materiáli z rolky alebo z hárku.

Veľkoformátový laminátor Kala Mistral 1650 sa využíva predovšetkým vo finálnom štádiu pri výrobe reklamy na laminovanie povrchu materiálov ochrannou fóliou alebo kašírovaní. Hotové produkty sa laminujú fóliou slúžiacou k ochrane pred mechanickým poškodením a UV žiarením. Zároveň predlžujú životnosť potlačených materiálov až dvojnásobne.

Xerox DC 560

Xerox DC 560 ponúka rýchlu a dostupnú laserovú tlač. Dosahuje kvalitné výstupy v sýtych a plných farbách.

Na výber je široká škála médií. Lesklé a matné papiere hrúbky od 80 až po 400 g/m2, samolepky rôznych formátov a tvarov. Je vhodná na tlač do formátu A3 (prípadne SRA3), najmä produktov ako sú letáky, plagáty či vizitky.

xerox dc 560
ricoh mp C3003

Ricoh MP C3003ADF

Farebné multifunkčné zariadenia RICOH MP C3003 zahŕňa v jednom stroji funkcie kopírky, tlačiarne, faxu a scanneru. Majú nielen až o 70% nižšiu spotrebu energie (podľa normy TEC), ale sú aj veľmi tiché.

Užívateľom ponúkajú najvyššiu možnú kvalitu obrazu vo svojej triede. Nové zloženie PxP tonerov umožní rozlíšenie až 1200×1200 dpi a zaistí ostré detaily a pôsobivé farby. O stabilnú kvalitu obrazu sa v priebehu tlačovej úlohy postará novovyvinutá automatická kalibrácia.

Rezačka EBA 4860

Pre jednoduchšiu prácu má v pamäti predprogramované rozmery podľa normy DIN. Opticky indikovaná rezná línia s jasným a trvanlivým LED svetlom indikuje a umožňuje presné rezanie.

Rezací stroj s dotykovým displejom a svetelnou ochrannou clonou. Pomocou ovládania EASY – CUT spustíte rezný nôž pohodlne a bezpečne. Tento patentovaný obojručný ovládač s kontrolou súbežnosti zaručuje vysokú prevádzkovú bezpečnosť a pohodlné ovládanie.

ploter EBA 486ET
cyklos cs 325 smart

Cyklos CS 325 SMART

Elektrická kazetová rezačka vizitiek CS 325 SMART je produktivny kompaktný stroj určený k rezaniu papierových a laminovaných vizitiek zo hárku formátu A4.

Na stroji je možné narezať aj vizitky variabilných formátov a umiestnenia v závislosti na druhu použitej rezacej kazety. Stroj má dva nezávislé podávacie stoly. Kazeta „90“ reže pozdĺžne pruhy, kazeta „50“ ich potom rozrezáva na jednotlivé vizitky. Konštrukcia stroja umožňuje jemné nastavenie papiera vzhľadom k rezacím nožom. Unikátny kazetový systém umožňuje univerzálne použitie tohto stroja.

Viazač Renz SRW 360

Užívateľsky vysoko prívetivý viazací a dierovací stroj s perforáciou 3/1″ (34 ok na formáte A4 – 297 mm).

Určený pre väzbu do kovových chrbtov v rozsahu priemeru (5,5 mm – 16 mm). Otvorené bočnice pre možnosť väzby väčších formátov ako A4. Vhodný pre väzby do cca 130 listov. Optimálny pre kancelárske využitie pri výrobe cenníkov, prezentácií,… Celokovová robustná konštrukcia Made in Germany.

viazač renz srw 360

SPRÁVNA a EFEKTÍVNA prezentácia vašej firmy

© 2017 Tlačíme pre Vás | Created by Marketing Art