Veľkoplošná tlač

Ak chcete dosiahnuť veľké ciele, musíte konať veľké činy. Všetci predsa vieme, že na veľkosti záleží a čím viac vás bude vidieť, tým sa ľahšie dostanete do povedomia svojich budúcich zákazníkov. Rozbaľte to vo veľkom s našou veľkoplošnou reklamou.

Samolepiace fólie

Chcete aby vás bolo vidieť? Chcete ukázať svetu svoj produkt, firmu či služby? Samolepiace fólie so širokými dizajnovými a tlačovými možnosťami sú tým pravým riešením! Sú charakteristické svojou veľkou intenzitou farieb, nekonečnými grafickými možnosťami a flexibilitou použitia. Matné aj lesklé fólie sú navyše vďaka zalaminovaniu odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Ukážte sa všetkým!

Mesh

Ukážte sa v megalomanskom štýle! Sieťovina Mesh je ideálnym riešením pre prezentáciu vašich cieľov na veľkých plochách. Umiestnite sieťovinu na lešenia rekonštruovaných budov, fasád alebo na veterných miestach. Vysokokvalitná tlač a materiál, ktorý sa pýši neobmedzeným prienikom vzduchu, svetla a vzduchu sú kľúčom k efektívnej reklame!

Polep automobilov

Vezmite svoju reklamu všade, kam pôjdete! Vysokokvalitný polep automobilov s príťažlivým dizajnom a špičkovou odolnosťou vám pomôže získať nových zákazníkov vždy a všade. Fólie na polep automobilov ponúkajú široké grafické a farebné alternatívy, vďaka ktorým bude vaša reklama zaujímavá a originálna.

Polep výkladov

Zaujmite svojich potenciálnych zákazníkov už na prvý pohľad! Polep výkladov kvalitnými a odolnými fóliami privedie ľudí do vašej prevádzky a vy tak získate nových zákazníkov. Vďaka svojej dizajnovej príťažlivosti je polep výkladov ideálnou a nenásilnou formou reklamy, ktorá zaujme.

Okenná fólia OneWay Vision

Profesionálne prevedenie, čaro grafiky a farieb, kvalita a odolnosť – a okrem toho súkromie vo vašej prevádzke! Okenná fólia OneWay Vision zabraňuje neželaným pohľadom z exteriéru, no na druhej strane pôsobí pozitívne na vašich potenciálnych zákazníkov. Široké dizajnové možnosti a odolnosť voči poveternostným podmienkam sú zárukou vašej dlhodobej spokojnosti.

3D reklama (Styrodur)

Posuňte svoju reklamu na novú úroveň! 3D reklama Styrodur je modernou a inovatívnou formou, ktorá zaujme ľudí už pri prvom pohľade. Oddeľte sa od konkurencie a sledujte nový príval zákazníkov. Populárne a efektívne riešenie s vysokou kvalitou!

3D logo

Samolepky z plotrovej fólie

Vyrezávané samolepky z plotrovej fólie sú skvelým a vysokokvalitným riešením pre najrôznejšie účely. Dizajn presne podľa vašich požiadaviek je umiestnený a vytlačený na odolnú fóliu a následne vyrezaný. Tvary a prevedenia sú individuálne.

Rollup

Postavte sa na najvyššie priečky vo vašom podnikaní! Rollup reklama je zaujímavou a dizajnovo príťažlivou formou reklamy, ktorá je momentálne veľmi populárna. Vysoká kvalita, jednoduché prenášanie a široké využitie ako v interiéri tak aj v exteriéri!

Citylight

Ovládnite mesto reklamou citylight! Kvalitné spracovanie ruka v ruke s originálnym dizajnom a odolnosťou sú zárukou, že o vás bude vedieť každý! Obľúbená a cielene zameraná forma prezentácie vášho produktu, firmy či služieb. Reklama, ktorú si nemožno nevšimnúť!

citylight

Plátno canvas

Grafika vyzerajúca ako namaľovaná! Tlač na plátno je obľúbenou formou nielen reklamy, ale aj darčekov. Originálne riešenie, ktoré zaujme naozaj každého. Umiestnite fotografie na plátno a vytvorte tak dokonalý darček!

Reklamné tabule

Najrozšírenejšou formou reklamy sú reklamné tabule. Sú základným prvkom marketingu firiem a investícia do nich sa naozaj vyplatí! Šikovná a jednoduchá prezentácia produktu či služieb vašej firmy vás dostane presne tam, kam budete chcieť. Teraz o vás budú vedieť naozaj všetci!

Potlač tričiek

Originálny darček alebo firemné oblečenie? Potlač tričiek ponúka široké grafické možnosti, vďaka ktorým vytvoríme tričko vašich snov. Kvalitná a odolná potlač a grafický návrh presne podľa vašich individuálnych požiadaviek. Potešte svojich priateľov, zamestnancov či seba jedinečným tričkom!

Vlajky

Vytvoríme zaujímavé vlajky slúžiace na akýkoľvek účel – reklamný alebo súkromný! Sú vyrábané z kvalitných a odolných materiálov. Tlač je detailná a špičková – široké možnosti grafických elementov. Spravte z vašej firmy vlajkovú loď!

vlajka

SPRÁVNA a EFEKTÍVNA prezentácia vašej firmy

© 2017 Tlačíme pre Vás | Created by Marketing Art