Viazanie diplomových prác

V písaní vás môžeme jedine podporiť, ale vo viazaní sme odborníci v priamom slova zmysle. Tak ako si každé štúdium vyžaduje špecifický prístup, tak je aj náš postoj k vám vysoko individuálny. Poradíme si s akoukoľvek požiadavkou, s cieľom uspokojiť vaše potreby.

0
Zviazali sme už viac ako desaťtisíc záverečných prác.

Dosky, väzba, farby...

Práce viažeme štandardnou pevnou väzbou do tvrdých dosiek. Pokiaľ vám smernica školy neurčuje farbu dosiek, vybrať si môžete ľubovoľne z čiernej, modrej, zelenej, striebornej a bordovej farby. Potlač písma je v ponuke v zlatej a striebornej farbe. Štandardom je presné zachovanie textu podľa vašej predlohy, rovnako aj potlač chrbta väzby. V núdzovom prípade väzba umožňuje výmenu potrebných strán aj po zviazaní.

Ako dlho trvá zviazanie?

Ak nepatríte k tým šťastlivcom, čo prácu stihli napísať v dostatočnom časovom predstihu, odporúčame, dať si dosky na prácu urobiť skôr. Prácu si podľa potreby môžete stále upravovať, samotné zviazanie bude už len krátkou časovou záležitosťou. Prichádzame v ústrety aj tým, ktorí svoju prácu dopísali na poslednú chvíľu. Práve pre nich sú určené expresné termíny zhotovenia (do niekoľko hodín, na počkanie, cez víkend).

© 2017 Tlačíme pre Vás | Created by Marketing Art